Dyplomowana terapeutka w zakresie terapi LNT®

 

Tak jak jesteśmy tym, co jemy, jesteśmy również tym, co czujemy i czego doświadczamy. Nasze zdrowie nie ogranicza się tylko do naszego ciała fizycznego, ale obejmuje wszystkie aspekty naszej istoty. Myśli, emocje i doświadczenia, które przeżywamy, mają wpływ na nasze ciało fizyczne i duchowe. Niezbędne jest uznanie znaczenia osiągnięcia równowagi psychicznej, aby pozostać zdrowym i spełnionym we wszystkich aspektach naszego życia.

Nowa Terapia (LNT®) oferuje holistyczne podejście do zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Terapia ta opiera się na zrozumieniu, że nasze ciała energetyczne i emocjonalne są nierozerwalnie związane z naszym zdrowiem fizycznym i duchowym. Pracując z subtelnymi energiami naszej istoty, możemy osiągnąć głęboką równowagę psychiczną, która pozytywnie wpływa na nasze ogólne życie.

Wejście w pracę z energiami terapii LNT® to prawdziwy zwrot o 180 stopni dla naszego samopoczucia psychicznego. Wchodząc w ten proces terapeutyczny, badamy nasze emocje, traumy i blokady energetyczne, które wpływają na nasze zdrowie psychiczne i emocjonalne. LNT® zapewnia nam narzędzia i techniki niezbędne do uwolnienia i uzdrowienia tych ograniczających aspektów, pozwalając nam osiągnąć większą równowagę i dobre samopoczucie w naszym codziennym życiu.

Aneta Tyminska
Dyplomowana terapeutka w zakresie terapii LNT® 2023